Soutěžte a vyhrajte svůj vlastní OrCam MyEye 2 v hodnotě bezmála 135 000 Kč

OrCam My Eye 2 je miniaturní a lehká kamera s umělou inteligencí a hlasovým výstupem, kterou si připevníte na rámeček brýlí, umožňující okamžitě nahlas číst text z libovolného povrchu nebo jednoduše rozpoznávat bankovky či obličeje osob.

Jedná se o revoluční zařízení, určené primárně pro uživatele těžce slabozraké či se zbytky zraku, jehož možností však mohou využít i uživatelé zcela nevidomí.

V České republice bylo poprvé představeno na konferenci INSPO 2018 (Ohlédnutí za INSPO 2018: konferenci dominovala řešení pro uživatele se zrakovým postižením), mezi jeho klíčové funkce patří okamžité čtení textu z libovolného povrchu, rozpoznávání bankovek, obličejů, předmětů či barev.

Detailnější představu o tom, jaké jsou přednosti (ale i slabiny) tohoto zařízení, je možné získat například z

Soutěž o OrCam MyEye 2

Společnost OrCam vyhlásila soutěž, ve které můžete OrCam MyEye 2 vyhrát. Co pro to musíte udělat?

Natočte poutavé video o tom, proč byste právě Vy měli vyhrát technologickou pomůcku OrCam MyEye 2. Poproste rodinu a přátele ať Vám s videem pomohou. Ze všech vtipných, nápaditých a zajímavých videí vyberou organizátoři soutěže jedno, jehož autor získá vlastní inteligentní pomůcku pro nevidomé, která umí číst, identifikovat obličeje, produkty a barvy a mnoho dalšího. Vaše videa zasílejte jako zprávu na OrCam FB profilu. Do textu zprávy vložte „Czech Competition“.

Pravidla a více informací naleznete na https://orcam.co/facebook-soutez-2020

Soutěž trvá do 3. 6. 2020.

Tak co, zkusíte to?

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..