Podzimní verze FriendlyVoxu přináší spoustu novinek

FriendlyVox - logoDnes byla vydána další verze samoozvučovací cloudové aplikace FriendlyVox. Ta přináší řadu zásadních novinek a vylepšení, které bych nyní rád aspoň stručně představil.

  • Registrace a uživatelský profil. Ve FriendlyVoxu je nově možné evidovat kontaktních údaje uživatele a do uživatelského profilu ukládat uživatelská nastavení (například zvolený hlas, jeho rychlost či hlasitost zvuků). FriendlyVox také nově zasílá uvítací e-mail včetně přílohy popisující jeho základních funkce.
  • E-mail a Kontakty. V nové verzi FriendlyVoxu je k dispozici fulltextové vyhledávání v nejnovějších 1000 e-mailech, streamované přehrávání multimediálních příloh a indikace příloh v seznamu e-mailů. Nově lze také importovat kontakty ve formátu vCard, což umožní přenést si kontakty z jiných e-mailových klientů. Stejně tak lze odeslat vybraný kontakt ve formátu vCard jako přílohu e-mailu.
  • V sekci Jízdní řády bylo doplněno čtení detailu spojení včetně všech zastávek a spojů.
  • Do sekce Rádia bylo přidáno rádio Kiss Hády Brno.
  • V sekci Zábava přibyla nová anglická textová hra AnchorHead, která v hororovém příběhu zavede hráče do fiktivního města Anchorhead.
  • Ve FriendlyVoxu také přibyla nová služba Noviny, která umožňuje přečíst si aktuální výtisk pražského vydání MF DNES bez příloh.

Změna obchodní politiky

S podzimní verzí současně přichází zásadní změna obchodní politiky. FriendlyVox definitivně je a nadále zůstane zdarma pro všechny uživatele. Zájemci o tuto službu se tedy mohou bez obav registrovat a budou moci využívat všechny funkce FriendlyVoxu bez jakýchkoliv omezení.

Kde si FriendlyVox vyzkoušet

Zájemce, kteří si chtějí novou verzi FriendlyVoxu (či FriendlyVox jako takový) vyzkoušet, si opět dovolím odkázat na www.friendlyvox.com. Bližší informace o FriendlyVoxu jsou pak k dispozici na adrese www.friendlyvox.info.

Pozvánka na workshop

Zájemci o detailnější seznámení s FriendlyVoxem se mohou přihlásit na workshop ve Středisku Teiresiás, který proběhne v sobotu 14. listopadu 2015. Roman Kabelka na něm představí novinky, které přináší zde představená podzimní verze a na místě také bude možné nechat si v případě zájmu FriendlyVox zprovoznit ve vlastním zařízení.

Související odkazy

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..