Podpořte prosím čtvrtý ročník mezinárodního turnaje ve fotbale pro nevidomé BBFC 2016

Rok se s rokem sešel a my připravujeme už čtvrtý ročník mezinárodního turnaje ve fotbale pro nevidomé Bučovice Blind Football Cup 2016. O tom, jak se fotbal poslepu hraje, si můžete přečíst v mém starším článku Jaký byl 3. ročník turnaje ve fotbale nevidomých Bučovice Blind Football Cup 2015, případně se můžete podívat na dokument z turnaje.

Dokument z turnaje

Ač stále relativně mladá, ve světě fotbalu pro nevidomé už je tato akce hodnocena jako legendární a o účast na ní je každoročně velký zájem. Důvodů je několik, jako ty nejčastější jsou zmiňovány špičkové sportovní výkony, skvělá atmosféra a perfektní zázemí pro účastníky i diváky. Ti opět mohli s pomocí zapůjčených sluchátek poslouchat profesionální komentář každého utkání či sledovat online statistiky turnaje.

Turnaje se každoročně zúčastní 8 týmů z celého světa (hlavním magnetem pro diváky je již tradičně brazilský tým ICB Bahia), které se nejprve utkají ve skupinách a následně ve vyřazovací části.

Vítězný brazilský tým ICB Bahia

Letošní ročník proběhne od 10. do 13. června 2016 opět v areálu ZŠ Školní 710 v Bučovicích – tak se o tom v případě zájmu můžete přijít přesvědčit na vlastní oči.

Propagace BBFC v Tak jde Zeit #48

Žádná nudná Bílá pastelka, žádné kavárny potmě, prosimvás, to je pro děcka, my se jdeme bavit o slepeckém fotbalu 🙂

Zaujal Vás náš turnaj a rádi byste na něj nějakou korunou přispěli – a současně si pořídili některý z originálních dárků, které jsme pro naše podporovatele připravili? Ideální způsob podpory je přes portál Hithit, kde nám právě běží projekt na podporu turnaje.

Podpora turnaje na portálu Hithit

Děkujeme za podporu!

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..