Novinky ve vánoční verzi FriendlyVoxu

FriendlyVox - logoPortál FriendlyVox má za sebou první rok úspěšné existence a jeho postupný vývoj a novinky, které svým uživatelům přináší, můžete pravidelně sledovat i zde na POSLEPU. Po roce provozu nabízí FriendlyVox své služby kromě češtiny také v angličtině, němčině a slovenštině.

S aktuální verzí FriendlyVoxu tak mohou jeho uživatelé bez použití zraku používat služby jakými jsou například správa elektronické pošty, YouTube, mohou si ukládat kontakty, psát si poznámky či získat informace o aktuálním dění díky přístupu k českému i zahraničnímu zpravodajství. Portál umožňuje svým uživatelům poslouchat česká i zahraniční rádia nebo využívat Wikipedii, která vyhledává a mluví deseti jazyky. Od spuštění FriendlyVoxu v listopadu 2014 jej navštívilo více než 7 000 uživatelů z různých zemí světa, kteří si zobrazili přibližně 114 000 stránek.

V prosinci tohoto roku byla vydána jeho další, v pořadí již osmá verze, která opět přináší řadu zásadních novinek a vylepšení. Pojďme si je společně představit.

  • Televizní program byl do nabídky zařazen na základě žádostí uživatelů. Od vánoční verze si mohou uživatelé Friendly Voxu procházet denní program českých stanic, ale také televizních stanic z blízkého zahraničí. Je možné podívat se na detail pořadu, který uživatele zaujal či si procházet plán vysílání na další dny. Televizní program je k dispozici jako nová položka v sekci Informace.
  • Televizní program

  • Lidové noviny. Po Mladé frontě Dnes přichází autoři portálu s nabídkou Lidových novin. Také v tomto případě se jedná o výsledek spolupráce s vydavatelstvím Mafra, který obsah svých deníků poskytuje pro uživatele FriendlyVoxu zdarma. Oproti populárním zpravodajským serverům, které jsou dnes jednou z nejužívanějších rubrik FriendlyVoxu, najdou uživatelé v novinách rovněž analýzy, komentáře či tématické přílohy. Noviny ve FriendlyVoxu obsahově odpovídají jejich tištěným vydáním.
  • Archiv denního tisku. FriendlyVox nově nabízí možnost vrátit se ke starším výtiskům novin. Uživatelé se mohou v archivu tisku vracet až o 10 dní zpět.
  • Regionální výtisky Mladé fronty Dnes. Vánoční verze FriendlyVoxu přináší celou škálu regionálních mutací Mladé Fronty Dnes.
  • MF Dnes - regionální mutace

Kde si FriendlyVox vyzkoušet

Od podzimní verze FriendlyVoxu došlo k zásadní změně obchodní politiky. FriendlyVox definitivně je a nadále zůstane zdarma pro všechny uživatele. Zájemci o tuto službu se tedy mohou bez obav registrovat a využívat všechny funkce FriendlyVoxu bez jakýchkoliv omezení na adrese www.friendlyvox.com. Bližší informace o FriendlyVoxu jsou pak k dispozici na adrese www.friendlyvox.info.

Jak podpořit FriendlyVox

Pokud jste na Facebooku, můžete se stát fanoušky stránky FriendlyVox. A pokud vás některá ze služeb FriendlyVoxu zaujala, ta úplně nejlepší forma podpory je, když budete FriendlyVox pravidelně používat.

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..