Novinky ve vánoční verzi FriendlyVoxu

FriendlyVox - logoPortál FriendlyVox má za sebou první rok úspěšné existence a jeho postupný vývoj a novinky, které svým uživatelům přináší, můžete pravidelně sledovat i zde na POSLEPU. Po roce provozu nabízí FriendlyVox své služby kromě češtiny také v angličtině, němčině a slovenštině.

S aktuální verzí FriendlyVoxu tak mohou jeho uživatelé bez použití zraku používat služby jakými jsou například správa elektronické pošty, YouTube, mohou si ukládat kontakty, psát si poznámky či získat informace o aktuálním dění díky přístupu k českému i zahraničnímu zpravodajství. Portál umožňuje svým uživatelům poslouchat česká i zahraniční rádia nebo využívat Wikipedii, která vyhledává a mluví deseti jazyky. Od spuštění FriendlyVoxu v listopadu 2014 jej navštívilo více než 7 000 uživatelů z různých zemí světa, kteří si zobrazili přibližně 114 000 stránek.

V prosinci tohoto roku byla vydána jeho další, v pořadí již osmá verze, která opět přináší řadu zásadních novinek a vylepšení. Pojďme si je společně představit.

  • Televizní program byl do nabídky zařazen na základě žádostí uživatelů. Od vánoční verze si mohou uživatelé Friendly Voxu procházet denní program českých stanic, ale také televizních stanic z blízkého zahraničí. Je možné podívat se na detail pořadu, který uživatele zaujal či si procházet plán vysílání na další dny. Televizní program je k dispozici jako nová položka v sekci Informace.
  • Televizní program

  • Lidové noviny. Po Mladé frontě Dnes přichází autoři portálu s nabídkou Lidových novin. Také v tomto případě se jedná o výsledek spolupráce s vydavatelstvím Mafra, který obsah svých deníků poskytuje pro uživatele FriendlyVoxu zdarma. Oproti populárním zpravodajským serverům, které jsou dnes jednou z nejužívanějších rubrik FriendlyVoxu, najdou uživatelé v novinách rovněž analýzy, komentáře či tématické přílohy. Noviny ve FriendlyVoxu obsahově odpovídají jejich tištěným vydáním.
  • Archiv denního tisku. FriendlyVox nově nabízí možnost vrátit se ke starším výtiskům novin. Uživatelé se mohou v archivu tisku vracet až o 10 dní zpět.
  • Regionální výtisky Mladé fronty Dnes. Vánoční verze FriendlyVoxu přináší celou škálu regionálních mutací Mladé Fronty Dnes.
  • MF Dnes - regionální mutace

Kde si FriendlyVox vyzkoušet

Od podzimní verze FriendlyVoxu došlo k zásadní změně obchodní politiky. FriendlyVox definitivně je a nadále zůstane zdarma pro všechny uživatele. Zájemci o tuto službu se tedy mohou bez obav registrovat a využívat všechny funkce FriendlyVoxu bez jakýchkoliv omezení na adrese www.friendlyvox.com. Bližší informace o FriendlyVoxu jsou pak k dispozici na adrese www.friendlyvox.info.

Jak podpořit FriendlyVox

Pokud jste na Facebooku, můžete se stát fanoušky stránky FriendlyVox. A pokud vás některá ze služeb FriendlyVoxu zaujala, ta úplně nejlepší forma podpory je, když budete FriendlyVox pravidelně používat.

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..