Jak vytvářet lepší podmínky pro zapojování uživatelů (IAAP EU webinář)

Po úspěchu jarní série webinářů nabízí IAAP EU (Iniciativa Mezinárodní asociace specialistů na přístupnost pro Evropskou unii) další online webináře. Ten nejbližší proběhne ve středu 10. listopadu od 14.00 do 15.00 na platformě Zoom a bude zaměřen na vytváření lepších podmínek pro zapojování uživatelů.

Anotace webináře

Je všeobecně známé, že do navrhování a vývoje produktu je třeba zapojit uživatele. Toto však obvykle zahrnuje činnosti, které mohou být náročné jak na praktické úrovni, tak s ohledem na dopad, který poznatky uživatelů mohou mít na vaši organizaci. V této prezentaci najdete praktické příklady a tipy, jak můžete zefektivnit získávání a sdílení uživatelských poznatků a jak reflektovat svůj pokrok.

O řečníkovi

Andreas Olsson pracuje jako designér služeb v Ed-tech společnosti Lexplore, jejímž posláním je pomáhat dětem učit se číst. Jeho cíl vytvářet skvělé produkty ho přiměl změnit zaměření, od navrhování tlačítek k navrhování strategických procesů, v nichž se každý člen týmu může podílet na kreativní práci.

Praktické informace a registrace

  • Webinář proběhne ve středu 10. 11. od 14.00 do 15.00 na platformě Zoom.
  • Jednacím jazykem je angličtina.
  • K dispozici bude simultánní tlumočení do češtiny (zajišťuje Středisko Teiresiás Masarykovy univerzity, člen IAAP).

Účast na webináři je bezplatná, je ale třeba se na něj zaregistrovat. Pokud máte o účast na webináři zájem a potřebujete s registrací pomoci, kontaktujte mě, prosím, na e-mailu pavlicek@teiresias.muni.cz.

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..