Vyzkoušejte českou verzi zvětšovacího programu MAGic 13.1

MAGic-logoV únoru tohoto roku jsme v GALOPu vydali finální lokalizovanou verzi zvětšovacího programu MAGic 13. Nyní bychom rádi zájemcům nabídli k vyzkoušení nové vydání, připravené na buildu 13.1.1198. Tato verze kromě řady drobných změn přináší zejména podporu pro Microsoft Office 2016 a podporu pro Windows 10 Anniversary Update.

MAGic 13.1 lze používat pod Windows 10 (včetně Anniversary Update), Windows 8.1, Windows 7 (32bitové i 64bitové verze) a Windows Vista (32 bitová verze). Windows XP již nejsou podporovány.

Máte-li na svém počítači nainstalován a aktivován program MAGic verze 12 a vaše licence je platná i pro verzi 13, bude nová verze automaticky pracovat jako autorizovaná. V ostatních případech bude MAGic 13.1 pracovat ve 40minutovém ukázkovém režimu.

MAGic 13(.1) přináší celou řadu zajímavých funkcí, mezi které lze určitě zařadit například Přechodové animace, režim „Řeč na vyžádání“ či Prohlížeč textu. Detailní představení vybraných funkcí MAGicu najdete v článku Zajímavé funkce zvětšovacího programu MAGic, o kterých možná nevíte. O nových funkcích MAGicu jsem také povídal na letošním Tmavomodrém festivalu, v případě zájmu si můžete pustit audio nahrávku (mp3; 12,2 MB) mé prezentace.

Pokud se rozhodnete nový MAGic 13.1 vyzkoušet, instalační soubory české beta verze zvětšovacího programu MAGic 13.1 jsou k dispozici na virtuálním GALOP DVD na adrese

www.galop.cz/dvd/magic.htm.

Narazíte-li při práci s programem na nějaký problém, budeme rádi, pokud nám jej nahlásíte e-mailem na adresu magic@galop.cz. Děkujeme.

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..