Průzkum v Brně: lidé se speciálními potřebami a jejich vztah k digitalizaci

Zapojení, nebo odpojení? Technologie a digitalizace: Jak mi pomáhají a jak mě omezují? Zapojte se do jedinečného výzkumu v České republice s názvem “DIGITÁLNÍ DOBA S LIDSKOU TVÁŘÍ“.

Jste osoba se zdravotním postižením či znevýhodněním, ať už smyslovým, pohybovým, nebo jiným? Zajímá nás Váš názor! Přidejte se k jedinečnému společensky-vzdělávacímu výzkumu, který vede Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy s odborníky z dalších organizací.

Chceme znát Váš pohled na technologie a digitalizaci. Chceme dostat zkušenost lidí, kteří mají různé specifické potřeby, jako Vy, mezi širší veřejnost, a hlavně mezi novináře, kteří naši společnost informují a ovlivňují. Váš názor je důležitý.

O co Vás chceme požádat?

Sejděte se s námi 17. března v Brně ve Středisku Teiresiás Masarykovy univerzity a podělte se o zkušenost, jak Vám technologie a digitalizace v běžném životě pomáhají, jak Vás omezují, co by se mělo zlepšit a co Vás lidově řečeno štve. Budete sdílet své názory v profesionálně vedené skupině lidí, kteří mají různé pohledy na věc. Zajistíme vhodný plně přístupný prostor a v případě potřeby také přepis mluveného slova do textu nebo tlumočení do českého znakového jazyka.

Co moje účast obnáší?

  • Proplatíme Vám dopravu. Vydejte se na setkání s námi, i když nežijete právě v Brně, kde bude setkání 17. března v podvečerních hodinách probíhat.
  • Za účast ve výzkumu dostanete finanční odměnu a na místě počítejte s občerstvením.
  • Dostanete voucher na bezplatnou právní konzultaci nějakého vašeho právního problému s advokátem. Může jít třeba o problémy spojené s bydlením, nevýhodnými smlouvami, které jste podepsali, nebo s dluhy.

Mám zájem. A co teď?

Napište nám na e-mail projects@praguemediaskills.org nebo jestli je to pro Vás lehčí, zavolejte nám na 222 112 143, abychom se s Vámi mohli spojit. Domluvíme pak s Vámi detaily setkání.

Moc děkujeme a těšíme se na setkání.

Adriana Dergam
za celý organizační tým

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..