Prázdninová verze FriendlyVoxu a reportáž v B-TV

FriendlyVox - logoVčera byla vydána další verze samoozvučovací cloudové aplikace FriendlyVox. Ta kromě opravy chyb přináší i řadu novinek a vylepšení. Pojďme si je aspoň stručně představit.

  • Správa poznámek je nová služba pro evidenci jednoduchých dokumentů v ploché adresářové struktuře s fulltextovým vyhledáváním nad všemi poznámkami. Vyhledávat je možné jak v názvu textového dokumentu, tak i v obsahu. Poznámky jsou ukládány na Google Drive.
  • Nová hra Pexeso nabízí více variant klasické paměťové hry. Místo obligátní čtvercové matice jsou pozice karet pro snadné zapamatování označeny názvem místa. Po spuštění se náhodně vybere hra s různými tématy a variantami, například pouze se čtenými objekty nebo zvuky zvířat a činností. Je možno hrát sám proti sobě na co nejmenší počet tahů nebo proti počítači. A jako bonbónek je připravená i síťová varianta. Můžete hrát pexeso s protihráčem na druhé straně planety 🙂
  • Došlo také k úpravě ovládání hlavní nabídky a bylo zrušeno její automatické čtení.
  • Další novou funkcí je pak vyhledávání v rádiích. Je možné vyhledávat jak v „národních“ rádiích přes funkci Vyhledat, tak ve všech rádiích dostupných ve FriendlyVoxu přes funkci Vyhledat ve všech rádiích. Vyhledávání je opět fulltextové, stačí zadat country“ a funkce najde ta rádia, která mají v popisku „country“.

Zájemce, kteří by si chtěli novou verzi FriendlyVoxu (či FriendlyVox jako takový) vyzkoušet, si opět dovolím odkázat na www.friendlyvox.com.

Reportáž o FriendlyVoxu v B-TV

Na konci května připravila o FriendlyVoxu krátkou reportáž B-TV. Portál zde představují Roman Kabelka, Vladimír Jareš a Robert Štěrba.

Související odkazy

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..