Podpořte prosím pátý ročník turnaje ve futsale pro nevidomé – BBFC 2017

Rok se s rokem sešel a před námi je už pátý ročník mezinárodního turnaje ve fotbale pro nevidomé – Bučovice Blind Football Cup 2017. O tom, jak se fotbal poslepu hraje, si můžete třeba přečíst v mém starším článku Jaký byl 3. ročník turnaje ve fotbale nevidomých Bučovice Blind Football Cup 2015, případně se můžete podívat na dokument z BBFC 2015, kde je vše pěkně a názorně vysvětleno jak slovem, tak obrazem.

Dokument z BBFC 2015

Ač relativně mladá, ve světě fotbalu pro nevidomé už je tato akce hodnocena jako legendární a o účast na ní je každoročně velký zájem. Důvodů je několik – nejčastěji jsou zmiňovány špičkové sportovní výkony, skvělá atmosféra a perfektní zázemí pro účastníky i diváky.

Turnaje se každoročně zúčastní 8 týmů z celého světa, které se utkají nejprve ve skupinách, a následně ve vyřazovací části. Na BBFC 2017 přijaly pozvání týmy z Brazílie, Kolumbie, Německa, Řecka, Belgie a Švédska, které doplní domácí pořadatelský tým Avoy MU Brno.

Turnaj se bude konat o víkendu 17. a 18. června 2017 v areálu ZŠ Školní 710 v Bučovicích, který nabízí jak hřiště vyhovujících parametrů, tak i skvělé zázemí pro hráče i diváky. Pokud byste se chtěli o kvalitách turnaje přesvědčit na vlastní oči, jste srdečně zváni. (Detailní pozvánku zde na POSLEPU včas zveřejním.)

Pozvánka na BBFC 2017

Kampaň na Hithit

Uspořádat turnaj takového rozsahu je náročné nejen po stránce personální, ale i finanční. Zatímco s personální stránkou si jsme schopni poradit sami a společně s Jitkou, Tomášem a Lukášem děláme vše pro to, aby se turnaj vydařil, s tou finanční bychom potřebovali pomoc. A nechceme to zadarmo 🙂 Právě nám běží kampaň na Hithit na částku 60 000 Kč, z níž máme aktuálně vybranou necelou polovinu. Pokud vás náš turnaj zaujal a rádi byste jej podpořili, máte jedinečnou přiležitost vybrat si některou ze skvělých odměn, kterou za svůj finanční příspěvek můžete získat.

Moc děkujeme za podporu a těšíme se v polovině června v Bučovicích na setkání.

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..