M-Enabling Virtual Leadership Briefing: Universities at the Forefront of Digital Inclusion

M-Enabling Summit považuji za jednu z nejlepších konferencí, zaměřenou na přístupnost zejména digitálního prostředí, kterou jsem měl možnost opakovaně navštívit. Vysoká míra zpřístupnění (srovnatelná třeba s naší konferencí INSPO), zajímavý program, tvořený sérií krátkých přednášek, na nichž se jde přímo k věci (a není tak čas na slovní vatu), bohatá doprovodná výstava, příležitost potkat řadu osobností z komunity lidí, kteří se věnují přístupnosti…

Podobně jako řada jiných akcí, i M-Enabling Summit se kvůli koronavirové pandemii přesunul do online světa. Zájemcům nabízí v současné době možnost zúčastnit se série online webinářů v rámci cyklu pojmenovaného M-Enabling Virtual Leadership Briefing.

První webinář proběhl v dubnu, jmenoval se The Acceleration of Innovation in Inclusive Virtual Workplaces for Persons with Disabilities a jeho záznam je možné zhlédnout na YouTube kanálu IAAP.

Další online webinář, tentokrát s názvem Universities at the Forefront of Digital Inclusion, se koná ve čtvrtek 22. 6. od 17.00 do 19.00 našeho času. O své zkušenosti se podělí přednášející z akademického prostředí a zaměří se na sdílení zkušeností z implementace řešení v oblasti digitální přístupnosti, které mají dopad na velký počet uživatelů.

Program a další informace jsou k dispozici na stránkách

Jednacím jazykem je angličtina, účast na akci je bezplatná, jen je třeba se zaregistrovat.

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..