Cena Nadace Vodafone Rafael za ICT inovace pro důstojnější život lidí se zdravotním postižením

Už jen do 17. února se mohou neziskové organizace či sociální firmy, které využívají informační a komunikační technologie inovativním způsobem ke zlepšení kvality života lidí se zdravotním postižením, ucházet o Cenu Nadace Vodafone Rafael. Ta je spojena s částkou 300 000 korun a bude poprvé udělena na konferenci INSPO v Kongresovém centru Praha 28. března 2015.

Oceněny mohou být projekty, které již přinášejí užitek většímu počtu uživatelů (minimálně 500) nejméně po dobu půl roku. Cena Nadace Vodafone Rafael za ICT inovace pro důstojnější život lidí se zdravotním postižením by měla přispět k rozšíření uživatelské obce oceněného projektu, navíc Nadace Vodafone deklaruje možnost podpořit v budoucnu ještě další vývoj řešení či zvýšení jeho společenského dopadu.

O cenu se mohou ucházet neziskové organizace nebo sociální firmy, které se veřejně hlásí k sociálnímu podnikání, nerozdělují svůj zisk, zveřejňují vlastnickou strukturu a výroční zprávy.

Lhůta k podání přihlášek je 17. února 2015, povinným doplňkem přihlášky je video o rozsahu 1 až 3 minut, ve kterém přihlašovatel přiblíží podstatu řešení. Právní podmínky Ceny Nadace Vodafone Rafael, formulář žádosti i přihláška se nacházejí na http://inspo.cz/rafael.

Pokud splňujete podmínky, neváhejte a přihlaste se.

Související odkazy

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..