Přijďte se podívat na 25. ročník Tmavomodrého festivalu

Od binära optioner analys čtvrtku 15. do soboty 17. května 2014 proběhne jubilejní http://uplaf.org/category/homeslide/ lamisil once billiger 25. ročník Tmavomodrého festivalu, mezinárodní hudební přehlídky pro zrakově postižené děti a mládež. Ten je mimo jiné i příležitostí pro binäre optionen broker vergleich 2016 setkání fandů výpočetní techniky s úpravou pro těžce zrakově postižené uživatele, které pořádá brněnské TyfloCentrum. Místem konání festivalu je již tradičně Bílý dům na Žerotínově náměstí v Brně.

V http://www.akcor.com.tr/?spayki=%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A7%D9%84%D9%86%D9%82%D8%AF-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AC%D9%86%D8%A8%D9%89-%D8%A7%D9%84%D8%A2%D9%84%D9%8A&8aa=e9 تداول النقد الاجنبى الآلي pátek 16. května odpoledne proběhne köpa viagra 25 mg ingen recept výstava kompenzačních pomůcek dodávaných výrobním družstvem nevidomých Spektra a firmou ACE Design, výstava optických pomůcek firmy Sagitta Brno a u stánku olomouckých Tyflopomůcek si bude možné zakoupit pomůcky z jejich bohaté nabídky. A když už vás pomůcky přestanou bavit, můžete si popovídat s pracovníky brněnského TyfloCentra či Tyfloservisu nebo střediska výcviku vodicích psů Milana Dvořáka, případně si zakoupit některý z výrobků klientů HapAteliéru, Střední školy Aloise Klára nebo Centra sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně – Chrlicích.

V la migliore strategia per le opzioni binarie sobotu 17. května dopoledne pak můžete – kromě již výše zmíněných výstav a prodejních stánků – navštívit i احدث مواقع přednáškovou část. Ta začne v 9:30 a do necelých dvanácti hodin se v roli přednášejících vystřídají

Závěr dopoledního programu pak bude věnován finále Memoriálu Zdeňky Vernarské, kteří se po dopoledním finálovém kole dozvědí, kdo se stal vítězem této soutěže v používání PC bez kontroly zrakem, a dostanou i zasloužené hodnotné ceny.

Mimo výše uvedený program vám budou všichni přednášející k dispozici od devíti do třinácti hodin na svých stáncích, kde je můžete v průběhu celého dopoledne navštívit a zeptat se na vše, co vás bude ohledně jimi vystavovaných produktů zajímat.

Střediska pro pomoc studentům se specifickými nároky Elsa a Teiresiás pak na svém stánku budou předvádět opzioni binarie strategia di uno ora praktické ukázky tvorby a tisku haptických map. Ty si pak budete moci na místě mapy nejen prohlédnout, ale díky sponzorské podpoře Spektry a GALOPu si budete moci nechat bezplatně vytisknout a s sebou odvézt mapku kteréhokoliv místa v ČR, podle vlastního výběru.

Firma GALOP pak již tradičně při příležitosti konání Tmavomodrého festivalu vydá nové verze asistivních programů ze své nabídky – odečítacího programu JAWS a zvětšovacího programu MAGic.

Fotogalerie na Flickru - Tmavomodrý festival 2013, 17. a 18. 5. 2013

Související odkazy

Radek Pavlíček

Radek Pavlíček

Radek se přístupnosti a speciální ICT pro uživatele s těžkým postižením zraku věnuje už dlouhou řadu let.Blog POSLEPU založil v roce 2007 a protože práce je mu koníčkem, stále jej baví na něj psát a udržovat ho aktivní a aktuální.
Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *