Vánoční sbírka pro Světlušku. Rozsviťte spolu s Kauflandem Vánoce nevidomým

Až do 5. prosince probíhá ve všech prodejnách Kauflandu tradiční vánoční sbírka, jejíž výtěžek i v letošním roce podpoří Světlušku, veřejnou sbírku Nadačního fondu Českého rozhlasu, která pomáhá zrakově postiženým po celé České republice.

Zákazníci se mohou zapojit nákupem vánočních jmenovek, jež budou k dispozici na pokladnách a informacích všech 137 prodejen Kaufland. Jmenovky se budou opětně prodávat za symbolických 30 Kč, Kaufland navíc přidá dalších 10 Kč za každý prodaný arch.

O podporu z fondu Kaufland mohou žádat jak jednotlivci s těžkým zrakovým postižením, tak organizace pomáhající lidem se zrakovým nebo kombinovaným zrakovým postižením z celé České republiky, nadační příspěvky se budou vyplácet v průběhu celého roku 2022.

Z fondu Kaufland byly letos pořízeny například kompenzační pomůcky pro nevidomé a slabozraké, byly hrazeny asistenční, odlehčovací a průvodcovské služby či výcvik vodicích psů.

Jestli se chystáte do konce týdne na nákup do Kauflandu, nezapomeňte si vánoční jmenovky u pokladny koupit 🙂

A pokud jste pravidelnými zákazníky Kauflandu a máte Kaufland Card, do Vánoční podpory pro Světlušku můžete přispět i svými body prostřednictvím kupónů. Kaufland v rámci akce „Kaufland Card solidarita a podpora akce Světluška 2021“ daruje nevidomým a slabozrakým po celé ČR navíc až 1 000 000 Kč.

Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..