BlindShell – jednoduchá cesta k dotykovým telefonům s Androidem pro nevidomé

es real las opciones binarias

iwbank opzioni binarie

BlindShell cílí právě na uživatele, kteří od telefonu chtějí

  • jednoduché ovládání, které se naučí během chvilky,
  • zpřístupněné základní funkce,
  • přístupnou klávesnici.

Pro nevidomého geeka či uživatele, který chce svůj chytrý mobilní telefon využívat naplno, Blind Shell opravdu není. Tomu mnohem lépe poslouží TalkBack (pokud se rozhodne pro Android), nebo Voice Over (když sáhne po iOS).

soldi in borsa Koncept specializované aplikace není nikterak nový. V oblasti mobilních telefonů řadu let nevidomí uživatelé používali aplikaci RST/PST z dílny nevidomého programátora Patrika Pospíšila, která byla svým konceptem Blind Shellu velmi podobná. Jednalo se o vlastní ozvučené prostředí nabízející uživatelům předem definovanou sadu funkcí a intuitivní ovládání (bližší informace viz článek Ozvučené mobilní telefony – PST, který pro POSLEPU před časem napsal Roman Kabelka).

V případě stolních PC pak je situace obdobná, pro Windows najdeme aplikace jako WinMenu, Asistent či Guide, které jsou opět postaveny na podobném principu. Nevidomý uživatel pracuje v pro něj zjednodušeném a na míru šitém prostředí, které mu ale v případě potřeby nijak nezabraňuje kdykoliv přejít do operačního systému a běžných aplikací.

A právě http://pro8.nu/?zxcvb=binaire-opties-advies&e89=3b binaire opties advies možnost přechodu do vlastního prostředí Androidu je i další výhodou BlindShellu. طرق سهله للمراهقين لربح المال Pokud uživateli začne být prostředí BlindShellu „těsné“, nic mu nebrání začít pracovat v prostředí Androidu pomocí Talk Backu (nezapomínejme, že uživatel drží v ruce telefon s Androidem 4 a vyšším, u kterého už je přístupnost vyřešena na solidní úrovni). Takže si nemusí kupovat další mobilní telefon, ale může použít ten, co už vlastní, jen změní způsob práce.

Další nespornou výhodou BlindShellu je opcje binarne platforma pořizovací cena. Ta je binaire opties traders velmi nízká v porovnání s cenami, za které se zde snaží zrakově postiženým uživatelům prodávat někteří dodavatelé například produkty firmy Apple. Uživatel tedy nemusí v tomto případě dokonce ani využívat příspěvek od Úřadu práce, ale může si takový mobilní telefon pořídit na vlastní náklady.

BlindShell rozhodně není řešení pro každého nevidomého. Ale jak je z výše uvedeného zřejmé, mám za to, že pro aplikaci jako je BlindShell zde místo na trhu rozhodně je a že si své uživatele najde – cual es la mejor pagina para opciones binarias snadné ovládání, nabídka nejdůležitějších funkcí, přístupná klávesnice a velmi příznivá pořizovací cena z něj dělají řešení pro každého nevidomého, který shání jednoduše ovladatelný a cenově dostupný telefon, jenž chce používat opravdu jen k základním věcem.

Demoverze

migliore app per opzioni binarie Patnáctidenní plně funkční demoverzi Blind Shellu je možné si stáhnout z Google Play.

Videozáznam prezentace Blind Shellu na konferenci INSPO 2014

Radek Pavlíček

Radek Pavlíček

Radek se přístupnosti a speciální ICT pro uživatele s těžkým postižením zraku věnuje už dlouhou řadu let.Blog POSLEPU založil v roce 2007 a protože práce je mu koníčkem, stále jej baví na něj psát a udržovat ho aktivní a aktuální.
Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *