Videa z konference INSPO 2014 jsou veřejně k dispozici

Videozáznamy všech prezentací, které zazněly na letošní konferenci INSPO 2014, jsou ke zhlédnutí na novém YouTube kanálu konference INSPO. Pokud jste se konference nemohli zúčastnit (či jste nestihli navštívit všechny prezentace, o které jste měli zájem), je ideální příležitost to napravit a podívat se, jaké novinky z oblasti informačních a komunikačních technologií usnadňují život lidem se specifickými potřebami.

Sháníme dobrovolníky na pomoc s titulkováním

Všechna videa bychom kvůli jejich lepší přístupnosti rádi opatřili i titulky. Pokud byste měli čas a chuť s titulkování pomoci, kontaktujte mě, domluvíme se na podrobnostech spolupráce. Textové přepisy prezentací máme k dispozici, jednalo by se pouze o synchronizaci titulků s videozáznamem podle tohoto návodu. Dobrovolníkům, kteří nám s titulkováním videí pomohou, nabízíme bezplatný vstup na konferenci INSPO 2015.

Související odkazy

Radek Pavlíček

Radek Pavlíček

Radek se přístupnosti a speciální ICT pro uživatele s těžkým postižením zraku věnuje od roku 1999.Blog POSLEPU založil v roce 2007 a protože práce je mu koníčkem, stále jej baví na něj psát a udržovat ho aktivní a aktuální.
Radek Pavlíček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.